SMA905-FC Yuvarlak Tip Fiber Adaptörü SMA905-FC Adaptörü

SMA905-FC Yuvarlak Tip Fiber Adaptörü SMA905-FC Adaptörü

₺ 29.99

Yeni

Varolan

SMA905-FC Fiber Optik Konnektörü
özellikler
fiberoptik yama kablosu
üretici
100% teslim edilmeden önce test
özel Kablo, bağlayıcı..
Adil Fiyat fiyata Kaliteli
kullanım ortamı
1. Storage Sıcaklık : 25 ° C ~ + 85 ° C
2. Çalışma Sıcaklığı : 25 ° C ~ + 85 ° C
fotoelektrik özellikler
1. Ekleme Kaybı : < 0.2d B
2. Tekrarlanabilirlik : ≤0. 2d B
3. Exchange : ≤0. 2d B
4. Dayanıklılık : > 1000 (kez)
SMA905-ST fiber optik kablo adaptörü
optik adaptörü Geri Yansıma Kaybı
Theswitching adaptörü Yüksek Hassas Hizalama olduğunu
özellikler
-katı Tipi Adaptör
-dikdörtgen Tipi Adaptör
-kare Tipi Adaptör
-Metal Gövde
-mevcut Kare Tipi, katı Tipi, dikdörtgen Tipi, D-şekilli Tipi, ve Oval Tipi
uygulamalar
-optik dağıtım çerçeve
-test aletleri
-fiber optik haberleşme sistemi arayüzü
Item LC, SC, ST, FC, MTRJ, MU, SMA, E-2000, vb
Type Multi-Mode Single-Modu
işık Characteristic Operating Wavelength850nm & 1300nm1310nm & 1550nm
tipik Ekleme Loss0.2d B & 0.2d B0.2d B & 0.2d B
mekanik Testing Repeatability≤0. 2d B
Exchange≤0. 2d B
dayanıklılık > 1000 (Kez)
Temperature Storage Temperature25 ~ + 85
işletim Temperature25 ~ + 85
uzunluk, renk, Out-Çap, Fiber counts According için müşteri gereksinimiöğe LC, SC, ST, FC, MTRJ, MU, SMA, E-2000, vbtipiçok Modlu Tek Modluişık Karakteristikçalışma Dalgaboyu850nm ve 1300nm1310nm & 1550nmtipik Ekleme Kaybı0.2d B & 0.2d B0.2d B & 0.2d Bmekanik Testtekrarlanabilirlik≤ 0.2d Bdeğişim≤ 0.2d Bdayanıklılık> 1000 (Kez)sıcaklıkdepolama Sıcaklığı25 ~ + 85çalışma Sıcaklığı25 ~ + 85uzunluk, renk, Out-Çap, Fiber sayarmüşterilerin ihtiyacına göre ulaşım :   1. Biz Cuma pazartesi sevkiyat düzenlemek. ambalaj ve taşıma ücretleri nakliye içerir.2. It yaklaşık 30-40 gün sürer (ABD, CA, AU,). diğer ülkeler 40-60 iş günü, tam teslim süresi posta sürecine bağlıdır.3. eğer almazsanız kazanan öğe (ler) 30 iş günü içinde, bir mesaj veya E-Posta bırakın lütfen bize ulaşın, biz herhangi bir sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.geribildirim : 1. Biz her alıcı için olumlu geribildirim otomatik olarak işlemi tamamlamak.2. Biz yüksek standartlarını korumak 100% müşteri memnuniyeti peşinde! görüşleriniz çok önemlidir.3. Good iletişim tüm sorunları çözebilir, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz derhal çözmek sorunları yaşıyorsanızödeme : 1. biz alipay, biz güvenli ödeme işlemci Emanet yoluyla kabul vardır.2. Ödeme yapılmalıdır güvenli ödeme işlemci Emanet.3. yakın hemen sonra kontrol edemiyorsanız, lütfen bekleyin birkaç dakika ve ödemeler 3 gün içinde tamamlanması gerekir4. Alipress adresini teyit Biz sadece gemi.dönüş : 1. Biz % 100% memnuniyet için çalışıyoruz.2. We garanti satın öğe öğe biz burada açıklanan, ve tarif durumuna olduğunu.3. Eğer öğe geldiğinde ve tarif değilse, alışverişi için öğeyi döndürmek için lütfen bize ulaşın.4. Return başka bir nedenle kabul edilemez.5. Please 3 gün içinde rapor ve alınan tarihten itibaren 7 gün içinde bize iade değişim için.

Model Numarası: JYT-SMA905FC
Marka Adı: jyttek
Type: SMA905 to FC
Wavelength : 1200-1600nm
Insertion Loss : less than 0.2dB
Duarabitity : 1000times
Wroking Temperature : -30°-75°
Reserve Temperature : -40°-85°
Relative Humidity : 95%

İlgili ürünler

-50 ~ + 26dBm JW3208C El Optik Güç Ölçer Fiber Optik Test SC FC ST Konnektör Yeni
-50 ~ + 26dBm JW3208C El Optik Güç Ölçer Fiber Optik Test SC FC ST Konnektör

50 ~ + 26d Bm JW3208 C El Optik Güç Ölçer Fiber Optik Test SC FC ST Konnektör   mağazamıza hoşgeldiniz bizim Hedef : yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı Cevap Çin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın...

₺ 40.00
HW MA5620-16FE EPON ONU 16 EPON ONU Yeni
HW MA5620-16FE EPON ONU 16 EPON ONU

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya herhangi bir teknik destek için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı.

₺ 90.52
FTLF8524P3BNL Optik Alıcı-verici SFP Finisar 4G Tek-mod Modülü 850nm Yeni
FTLF8524P3BNL Optik Alıcı-verici SFP Finisar 4G Tek-mod Modülü 850nm

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 19.85
Yeni Tasarım Optik Güç Ölçer ile KOMSHINE KPM-35V Multimetre Multimetro optico de la fibra FC, SC, LC konnektörleri Yeni
Yeni Tasarım Optik Güç Ölçer ile KOMSHINE KPM-35V Multimetre Multimetro optico de la fibra FC, SC, LC konnektörleri

FTTH Fiber Optik Test Aracı Fiber Optik Güç Ölçer Cihazı ALTı Dalgaboyu 2in1 Optik Güç Ölçer ve Görsel Işık Kaynağı KPM35 V Serisi faydaları ve Özellikleri herhangi karşılamak için tasarlanmış FTTx uygulama The KPM35 V bütünleştirir Optik Güç Ölçer ve Görsel Hata Bulucu...

₺ 62.50
5 ADET USB 3.0 Tip A Erkek bir Kadın Kablo (1.6 FEET) 0.5 m Yeni
5 ADET USB 3.0 Tip A Erkek bir Kadın Kablo (1.6 FEET) 0.5 m

5 ADET USB 3.0 Tip A Erkek bir Kadın Kablo (1.6 FEET) 0.5 m ödeme biz sadece Alipay ödeme kabul nakliye tüm siparişler ödeme tarihinden itibaren 1 iş günü içinde işlenmiş...

₺ 14.63
SFP MM 1Ch HD-SDI Video optik dönüştürücü Ile 500 m Yeni
SFP MM 1Ch HD-SDI Video optik dönüştürücü Ile 500 m

modeli : LNKHDSDIMM0.5 genel bakış Elink'in SDI SD / HD / 3 G video dijital optik dönüştürücütüm uluslararası gelişmiş benimser dijital gigabit fiber optik iletim teknolojisi...

₺ 262.00
DWDM 1U Rackmout için 40 kanal DWDM AWG C21 C60 DWDM MUX DEMUX modülü çift fiber Yeni
DWDM 1U Rackmout için 40 kanal DWDM AWG C21 C60 DWDM MUX DEMUX modülü çift fiber

40 kanal DWDM modülü çift fiber açıklama DWDM çoklukanal multiplexer / demultiplexer (Mux / De Mux)İTÜ kanal aralığı 100 GHz üzerinde modülleri mevcuttur...

₺ 1900.00
Fiber optik Ranger MINI OTDR CY190 Görsel Hata Bulucu arıza tespiti ve konumlandırma aracı Yeni Satılık
Fiber optik Ranger MINI OTDR CY190 Görsel Hata Bulucu arıza tespiti ve konumlandırma aracı

ürün Açıklaması Fiber optik Ranger CY190 / Görsel Hata Bulucu[ÜRETIM]Fiber optik Ranger CY190 taşınabilir fiber hata bulucu olduğunu, bu hızla arıza yeri tespit etmek ve türü fiber optik OTDR elemanı kullanarak ve güçlü yumuşak ware analizi aracı. [ÖZELLIKLER]· hafif, taşınabilir, maliyetetkin· bir Tuş Işlemi, okunaklı Test Verileri· Görsel Hata Bulucu sistemi ile entegre, bu kolayca arıza yeri tespit etmek ölü Bölge· kauçuk Anahtar kullanın, iyi toz, su geçirmez, quakeproof yetenek, alan bakım çalışmaları için uygundur· büyük kapasiteli pil kullanın, uzun çalışma süresi, uzun süre uygun alan çalışma· mühendisi için uygun inşaat ve bakım FTTx ve erişim ağ arıza yeri [anahtar Fonksiyonu]· Test fiber uzunluğu, arıza yeri tespit· lif mesafe Test noktası· Test durumunu fiber sonra onarım [özellikler]tipi CY190ışık Kaynağı1550nm (1310nm İsteğe bağlı)tip Fiber9 / 125um Tek modlu optik fiber Arayüzü türüFC / PCtürü SensörüIn Ga Astepe Değeri lazer> = 60 m Wmaksimumekranaralığıyansımaolay60 km (> = 1 Db) Olmayan yansımaolay20 km (> = 2.5 Db) UOM Ölçümmölü Bölge Yansımaolay15 mzayıflaması Olay ölü Bölge300 mdoğruluk Mesafe(yansıma Olay) YAKLAŞıK + _ (1 m + 2*10 (4) * mesafe) Fiber optik Rangerferagat Uzunluğu650nm Fiber optik Ranger Güç> = 1 m Wgüç Kaynağı4.2 V LiIon Pilpil çalışma süresiölçümlerin > = 5,000 keresıcaklıkİşlet : 5 ~ 40, mağaza : 10 ~ 60nem0 ~ 85% (yoğuşmasız)ağırlık (g)300

₺ 418.50 450.00
RY-S200D Yeni TV Sinyal Seviyesi Ölçer CATV Kablo Test 5-870 MHZ MER BER Yeni
RY-S200D Yeni TV Sinyal Seviyesi Ölçer CATV Kablo Test 5-870 MHZ MER BER

RYS200 D Yeni TV Sinyal Seviyesi Ölçer CATV Kablo Test 5870 MHZ MER BERS200 özellikleri / S200 D Sinyal Seviyesi Ölçer1 enstrüman için geçerli Bir test bakım CATV (Analog, Dijital ölçüm, TILT) sistemi;2...

₺ 248.00
-Liman 100 M FX +-Limanlar 10/100 M TX fiber optik Media Converter Multimode Dubleks TRx850nm 2 km SC connnector Yeni
-Liman 100 M FX +-Limanlar 10/100 M TX fiber optik Media Converter Multimode Dubleks TRx850nm 2 km SC connnector

1 port 100m fx +2 port 10 / 100m tx fiber optik medya dönüştürücü modlu dubleks trx850nm 2km sc connnector2tx hızlı ethernet fiber anahtarımultimode dubleks10 / 100mbps optik medya dönüştürücü 2 utp RJ45 sc konnektör10 / 100mbps fiber optik medya dönüştürücü 2 utp RJ45multimode dubleks fiber 2km sc konnektör wavelenth trx 850nm Miktar : 1 adetdünya çapında ücretsiz kargo10 / 100m otomatik müzakere, multimode dubleks fiber, dalgaboyu : trx 850nm, iletim mesafesi : 2km,Bir sc portu ve 2 utp RJ45 bağlantı noktası,Ve amerikan standart güçAvantajı : 10 / 100m fiber medya dönüştürücü elde edilebilir iki farklı bükülü ve fiber optik iletim medya dönüştürücü, röle 10 / 100 BaseTX ve 100 BaseFX iki farklı ağ segmentleri...

₺ 39.99
SUMITOMO SXP3102DA-H1-F350 11.1G-1549.32NM-80KM-SM-XFP Yeni
SUMITOMO SXP3102DA-H1-F350 11.1G-1549.32NM-80KM-SM-XFP

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

₺ 398.00
5 Adet/grup KING-40S optik güç ölçer-70 + 10 dBm + VFL görsel hata bulucu 10 mW 10 KM Yeni
5 Adet/grup KING-40S optik güç ölçer-70 + 10 dBm + VFL görsel hata bulucu 10 mW 10 KM

son KING40 S ultra ince ışık güç metre kırmızı ışık kaynağı Test kesinlik, ince işçilik, taşıması kolay, tamamen optik güç ölçer ve kırmızı kalem 2 ürünler yerine...

₺ 174.00
0.25mm ve 0.9mm için mekanik splicer fiber, kullanımı kolay uzun ömürlü Yeni
0.25mm ve 0.9mm için mekanik splicer fiber, kullanımı kolay uzun ömürlü

uygulanabilir φ0 bağlayın 25 φ0 9 fiber / kablo; olgun V yararlanmakoluk teknolojileri, tek modlu ve multimode için uygundur; Hiçbir fikstür, operasyon süresi daha az 1 dakika; ithal ürünler daha iyi performans...

₺ 130.00
Orijinal HW LTE3680M-BC + HUAWEI OKT GPON-OLT-B Sınıfı + kurulu Yeni
Orijinal HW LTE3680M-BC + HUAWEI OKT GPON-OLT-B Sınıfı + kurulu

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 22.00
Sfp 10/100/1000 M 2 xfiber + 4xRJ45 fiber anahtarı Yönetilmeyen 10/100/1000 Mbps Megabit Ethernet Fiber Anahtarı sm tek lif LC Yeni
Sfp 10/100/1000 M 2 xfiber + 4xRJ45 fiber anahtarı Yönetilmeyen 10/100/1000 Mbps Megabit Ethernet Fiber Anahtarı sm tek lif LC

 genel bakış : iki ile 6 port Gigabit Ethernet Anahtarı 10 / 100 / 1000 M UTP portları ve iki 1000 M SFP yuva son kullanıcıların ihtiyacına göre onun farklı SFP modülü kullanabilirsiniz, örneğin : 1000 BaseT, 1000 BaseSX, 1000 BaseLX vb ürün istikrarlı performans, mükemmel kalite ve uygun fiyat çünkü son IC abd'den vericiler ve yüksek kalitede...

₺ 138.99
10 ADET SC UPC 3bd Simplex modlu fiber optik Zayıflatıcı SC zayıflatıcı 3dB metal erkek Fiber Zayıflatıcı FTTH Adaptörü Ücretsiz nakliye Yeni
10 ADET SC UPC 3bd Simplex modlu fiber optik Zayıflatıcı SC zayıflatıcı 3dB metal erkek Fiber Zayıflatıcı FTTH Adaptörü Ücretsiz nakliye

10 ADET SC UPC 3bd Simplex modlu fiber optik Zayıflatıcı SC zayıflatıcı 3d B metal erkek Fiber Zayıflatıcı FTTH Adaptörü Ücretsiz nakliye 1.özellikleri : 1.düşük geri yansıma ve Düşük PDL2.yüksek hassasiyetli zayıflama değeri3.hassas kontrol zayıflama aralığı4.geniş zayıflama aralığı5.hassas seramik yüksük6.FC, SC, ST, LC....

₺ 35.00
Fiber Optik Bıçak için CT-05/CT-06/CT-30 Optik Fiber Cleaver Blade Yedek Kesici JILONG ile kullanılan ve DVP Fusion Splicer Yeni
Fiber Optik Bıçak için CT-05/CT-06/CT-30 Optik Fiber Cleaver Blade Yedek Kesici JILONG ile kullanılan ve DVP Fusion Splicer

Ko m Shine Fiber Optik OTDR EXFO eşit MAX715 B, JDSU MTS2000, MTS4000, YOKOGAWA AQ7275 OTDR Pric ucuz Fiber Cleaver için Blade için B16OEM CT06 / CT30 A / CT06 B / CT06 C Fiber Cleaver, JILONG ile kullanılan ve DVP Fusion Splicer belirli Ayrıntıları : OEM Fiber Cleaver için Blade CT06 için / CT30 A / CT06 B / CT06 C Fiber Cleaver ürün Açıklaması : fiyat 1 adet içindir of YENI Fiber Cleaver Blade ile uyumlu üretici Açıklama : bizim yedek cleaver bıçakları son sadece sürece onlar yerine orijinal ekipman parçaları ama yarı fiyatına...

₺ 10.00
Orijinal Fujikura FSM-60S/60R/18 S Fusion Splicer Isıtıcı Fırın Çekirdek Yeni
Orijinal Fujikura FSM-60S/60R/18 S Fusion Splicer Isıtıcı Fırın Çekirdek

ulaşım :   1 Biz Cuma pazartesi sevkiyat düzenlemek ambalaj ve taşıma ücretleri nakliye içerir.2 It yaklaşık 3040 gün sürer (ABD, CA, AU,) diğer ülkeler 4060 iş günü, tam teslim süresi posta sürecine bağlıdır.3...

₺ 450.99